Met de drie steekwoorden “wijn, eten en actief” heeft Pure Latin America werkelijk een prachtig en veelzijdig programma samengesteld voor onze 3-weekse rondreis door Argentinië in februari 2024. De reis sloot perfect aan bij wat wij zochten: een mooie combinatie van gastronomie, wijn, natuur en actieve ervaringen.
We begonnen onze reis in Buenos Aires, waar een leuke fietstour voor ons was geregeld. Vanuit ons fijne hotel konden we bovendien veel van de stad ontdekken en kennismaken met de bruisende Argentijnse cultuur.
Daarna reisden we door naar Mendoza, dé wijnregio van Argentinië. Hier genoten we volop van de uitstekende Argentijnse wijnen en bezochten we verschillende bijzondere wijnhuizen. Ook ons hotel was weer uitstekend gekozen. Een absoluut hoogtepunt was de prachtige hike naar de Aconcagua, de hoogste berg van Zuid-Amerika. Een ervaring die we nooit zullen vergeten!
Het derde deel van onze reis was avontuurlijker. Met een goede huurauto ontdekten we op eigen tempo de indrukwekkende en zeer afwisselende landschappen van Noordwest-Argentinië. De combinatie van vrijheid, mooie routes en bijzondere plekken maakte dit tot een fantastisch onderdeel van onze rondreis. De accommodaties waarin we verbleven waren stuk voor stuk idyllisch en ook de gastvrijheid van de Argentijnen heeft een diepe indruk op ons gemaakt.
We sloten onze drie weken af in Buenos Aires, waar een sfeervolle tangoshow de perfecte afsluiting vormde van deze bijzondere reis.
Een veelzijdige, actieve en culinaire rondreis door Argentinië die we nooit zullen vergeten!