De reis op zich, het land en de Argentijnen zijn ons GE-WEL-DIG meegevallen. De Argentijnen zijn zowat het meest behulpzame volk dat we al ontmoet hebben. Het viel ons heel zwaar om terug op het vliegtuig richting Amsterdam te stappen.
Dankzij de op maat gemaakte reis hebben we de gebieden kunnen bezoeken die we zelf hebben aangegeven. De plaatsen waar we gelogeerd hebben, kwamen zeker tegemoet aan onze verwachtingen. Het programma was mooi uitgewerkt en goed gebalanceerd. En dankzij de goed gekozen accommodaties hadden we ook de mogelijkheid om tussen de verschillende excursies door voldoende tot rust te komen.
De transfers van en naar de luchthaven en/of busstations waren goed geregeld: we werden stipt opgehaald aan het hotel en ook steeds vlot naar het hotel gebracht. Dit was ook telkens duidelijk aan de hand van de dag op dag-planning die we hadden ontvangen.
We hadden op voorhand niet verwacht dat het reizen met de lange afstandsbussen zo goed zou meevallen. Als ik zou kunnen kiezen, zou ik een volgende keer geen plaats meer nemen op de achterste rij van de bus :-). Maar dat zijn uiteindelijk details.
Het was ook een groot voordeel om ter plaatse een Nederlandstalig contact te hebben. In geval er iets serieus mis zou gaan, is het toch altijd aangenamer om in je eigen taal het probleem uit te leggen.
We willen sowieso nog eens terugkeren naar Argentinië en zullen dan niet twijfelen om opnieuw met jullie samen te werken.
Spreekt dit u aan?
Pure Latin America laat u graag op een intense manier kennismaken met het prachtige Argentinië, Brazilië en/of Chili
Bekijk onze reizenLees wat andere klanten te vertellen hebben
Chris en René
We zijn in november en december 2017 op rondreis geweest door Argentinië met als belangrijkste hoogtepunten ‘Buenos Aires en Patagonië’, een supermooie reisbestemming met monumentale natuur en een innemend vriendelijke bevolking. We kozen voor een reis op maat, Gwendeline heeft alles perfect geregeld en tot in de puntjes verzorgd. We zijn uitermate tevreden en hebben niets dan lof voor de reisorganisatie Pure Latin America. Bedankt Gwendeline!
Lees verderVincent en Ditte
We zijn inmiddels weer terug in een koud en nat Nederland en kijken terug op een prachtige reis. De planning van de reis was goed, afwisselend – en uitstekend georganiseerd. De service die we onderweg van Pure Latin America hebben gehad was uitstekend. De hotelkeuzes en locaties zijn ons prima bevallen. De cruise met Australis was de kers op de taart. Zeer goede service; uitstekende bediening – en prachtige cruise. We raden eenieder met reisplannen naar Argentinië en/of Chili aan...
Lees verderTon, Sophie, Toon en Anneke
In november 2015 hebben wij een geweldige reis gemaakt naar verschillende plaatsen in Argentinië. Deze reis van 23 dagen was in één woord geweldig georganiseerd door Pure Latin America. Door de persoonlijke benadering van Gwendeline in Veldhoven en de ondersteuning van Gwendeline in Buenos Aires is dit een van de mooiste reizen die we ooit hebben gemaakt. Alle hotels/bodega’s/finca’s voldeden volledig aan onze wensen en de excursies waren tot in de puntjes geregeld.
Lees verder